-10%Робот для миття вікон AA7 GLASS CLEANING
- Готово до відправки
- Код: 225RAV417
2 200 ₴
1 980 ₴
- +380 (50) 327-63-33
🧼 Робот для миття вікон AA7 GLASS CLEANING
AA7 GLASS CLEANING — це сучасний інтелектуальний пристрій, призначений для автоматичного очищення скляних і дзеркальних поверхонь. Робот неабияк спрощує процес прибирання, роблячи його безпечним і ефективним, особливо під час роботи з зовнішніми сторонами вікон на високих поверхах.
Особливості та переваги:
-
Інтелектуальна навігатор: Пристрій самостійно визначає межі поверхні та вибудовує оптимальний маршрут для повного очищення без пропусків.
-
Висока сила всмоктування: Потужний вакуумний двигун надійно утримує робота на вертикальній поверхні, забезпечуючи щільне прилягання дисків для чищення.
-
Подвійна система очищення: Дві обертові очисні насадки з мікрофібри ефективно видаляють пил, розводи та забруднення, не залишаючи подряпин.
-
Безпека використання: Робот обладнаний страхувальним тросом і вбудованим акумулятором (ІБП), який утримує пристрій на склі впродовж деякого часу у разі раптового вимкнення електроенергії.
-
Дистанційне керування: До комплекту входить пульт керування, що дає змогу задавати режими роботи або спрямовувати робота вручну.
-
Універсальність: Підходить для миття вікон, дзеркал, кахельної плитки та інших гладких вертикальних поверхонь.
Характеристики:
| Параметри | Значення |
| Модель | AA7 GLASS CLEANING |
| Тип пристрою | Робот-мийник вікон |
| Керування | Пульт ДК, кнопки на корпусі |
| Живлення | Від мережі + резервний акумулятор |
| Комплектація | Робот, пульт, адаптер живлення, очисні серветки, страхувальний трос |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Оснащення | З пультом ДК |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот-мийник |
- Ціна: 1 980 ₴

