-18%Електропростирадло/простирадло з підігрівом, Розмір 160x80 см
- Готово до відправки
- Код: 233DT16080
480 ₴
393,60 ₴
+380 (67) 654-23-33
- +380 (50) 327-63-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропростирадло (простирадло з підігрівом) — це спальний аксесуар, призначений для комфортного та швидкого обігрівання спального місця. Використовується для підтримки тепла в холодну пору року. За розміром підходить для односпального ліжка або може використовуватися як зігрівальний матрац.
📝 Характеристики:-
Тип: Електропростор / Простирадло з підігрівом.
-
Розмір: 160 x 80 см (1,60х0,80 м).
-
Призначення: Обігрівання спального місця, комфортний сон у холодну пору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Різні кольори |
| Машинне прання | Ні |
| Розмір | Односпальний |
| Тип | Електричні простирадла |
| Ширина | 80 см |
- Ціна: 393,60 ₴
