-5%влевовправо
Веб-камера 2E FHD Black (2E-WCFHD)
- Готово до відправки
- Код: 20242214
570 ₴
541,50 ₴
+380 (67) 654-23-33
- +380 (50) 327-63-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Веб-камера з широким кутом огляду, вбудованим мікрофоном з шумопоглинанням чудово підійде для відео-зустріч, навчання в онлайні та запису відео для соц. мережі. Камера підтримує запис відео роздільною здатністю Full HD (1920×1080). Зручно кріпиться на моніторі або просто розміщується на поверхні столу.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Кріплення | Прищіпка |
| Мікрофон | Вбудований |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 1 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 541,50 ₴


