-15%влевовправо
Міні-дитяче караоке K12 з 1 бездротовим мікрофоном
- Готово до відправки
- Код: K12MK
300 ₴
255 ₴
+380 (67) 654-23-33
- +380 (50) 327-63-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-дитяче караоке K12 з 1 бездротовим мікрофоном
Міні-дитяче караоке K12 з 1 бездротовим мікрофоном, портативними бездротовими динаміками зі стерео басами
Опис
- Мікрофон:
- Звукоснімач: конденсаторний мікрофон на задній стійці.
- Робоча напруга: 3,7 В
- Діапазон частот: 20 Гц-20 кГц
Характеристики
- акумулятор: 1200 мАг 1200 мАг
- Адаптер живлення DCSV≤1000MA (можна використовувати із зарядним пристроєм для мобільного телефону)
- Час заряджання 3,5-4 години
- Версія БТ: версія 5,2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Для домашнього користування |
| Колір | Рожевий |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Стан | Новий |
| Тип | Динамічний |
| Розміри | |
| Вага | 380 г |
| Довжина | 240 мм |
| Діаметр | 49 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Характеристики | |
| Опір | 4 Ом |
| Частота | 10000 Гц |
- Ціна: 255 ₴




