-41%влевовправо
Штатив для кільцевої лампи F133 / 6
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1336FSHTV
250 ₴
147,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 654-23-33
- +380 (50) 327-63-33
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатив для кільцевої лампи F133 / 6
- Матеріал: Алюміній;
- Складається з 4 секцій;
- Вбудований рівень, для виставлення горизонталі;
- Сумісний з універсальною цифровою камерою і відеокамерою;
- Максимальна висота: 210 см;
- Мінімальна довжина: 345 мм;
- Довжина в складеному вигляді: 350 мм;
- Максимальний діаметр трубки: 16,8 мм;
- Максимальне навантаження: 2.5 кг;
- Тип голови: 3D поворотна головка;
- Розмір майданчика: 40 мм х 52 мм;
- Вага штатива: 420 г
СЕЛФІ-ЛАМПА ПРОДАЄТЬСЯ ОКРЕМО.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина у складеному стані | 350 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 4 |
| Максимальна висота штатива | 210 мм |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
- Ціна: 147,50 ₴



