Корзина
2267 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380676542333
+380503276333
УкраинаКиев
Интернет-магазин "SvetOn"
Корзина
Мультиметр DT Ut33B
влево
 • Мультиметр DT Ut33B, фото 2
вправо

Мультиметр DT Ut33B

 • Нет в наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: 2452569

174 грн.

Показать оптовые цены
+380676542333
 • +380503276333
 • +380935179544
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мультиметр DT Ut33B
Мультиметр DT Ut33BНет в наличии
174 грн.
+380676542333
 • +380503276333
 • +380935179544
Описание
Информация для заказа

Мультиметр DT UT33B, багатофункціональний цифровий тестер, вимірювання струму, напруги, опору Призначені для вимірювання опору, постійного і змінного напруги, постійного та змінного струму, тестування батарей, діодів, транзисторів. Працюють від батарейок. Підсвічування екрану і звуковий пробник з'єднань забезпечують комфортну роботу.

Характеристики:

Діапазон напруги постійного 0.2 ― 500 В
Діапазон змінної напруги 200 ― 500 В
Діапазон постійного струму 0.2 ― 10 А
Базова точність (змінну напругу) a(1.2%+10)
Базова точність (постійний струм) a(1%+2)
Базова точність (опір) a(0.8%+2)
Базова точність (постійне напруження) a(0.5%+2)
Розміри 73.5 x 35 x 130 мм
Вага 0.156 кг
Напруга батареї 9 В
Індикація розряду батарей
Екран РК Дисплей


Мультиметр універсальний UT 33 B
Особливості:

• Вимірювання постійної напруги Вимірювання змінної напруги
• Вимірювання постійного струму 
• Вимірювання опору 
• Вимірювання температури (тільки для UT 33C) 
• Тестування батарей 
• Тестування діодів 
• Квадратний хвильовий вихід (тільки для UT 33D) 
• Звукова продзвонювання сполук
• Утримання показань (Data Hold)
• Підсвічування дисплея 
• Джерело живлення: для UT 33A ― дві батареї 1.5 В (ААА), для решти – батарея 9В (F322A) 

Мультиметр для "чайників": базові принципи проведення вимірювань мультиметром

Омметр + амперметр + вольтметр = мультиметр.

Аналогові і цифрові мультиметри. Методи перевірки електронних компонентів.

Стаття присвячується всім новачкам і просто тим, для кого принципи вимірювання електричних характеристик різних компонентів, до цих пір залишаються загадкою...

Мультиметр ― універсальний прилад для вимірювань.

Вимірювання напруги, струму, опору і навіть звичайна перевірка на обрив проводу не обходиться без використання вимірювальних інструментів. Куди ж без них. Навіть придатність батарейки не виміряти, а тим більше дізнатися хоч щось про стані якої-небудь електронної схеми без вимірювань просто неможливо.

Напругу вимірюють вольтметром, амперметром міряють силу струму, омметром відповідно опір, але мова в цій статті піде про мультиметре, який є універсальним приладом для вимірювання напруги, струму та опору.

У продажу можна зустріти два основних типи мультиметрів: аналоговий і цифровий.

Аналоговий мультиметр

Аналоговий мультиметрВ аналоговому мультиметре результати вимірювань спостерігається по руху стрілки (як на годинах) за вимірювальною шкалою, на якій підписані значення: напруга, струм, опір. На багатьох (особливо азіатських виробників) мультиметрах шкала реалізована не зовсім зручно і для того, хто перший раз взяв такий прилад в руку, вимірювання може викликати деякі проблеми. Популярність аналогових мультиметрів пояснюється їх доступністю і ціною (2-3$), а основним недоліком є деяка похибка в результатах вимірювань. Для більш точного налаштування в аналогових мультиметрах є спеціальний построечный резистор, маніпулюючи яким можна досягти дещо більшої точності. Тим не менш, у випадках коли бажані більш точні вимірювання, кращим буде використання цифрового мультиметра.

Цифровий мультиметр

Цифровий мультиметрГлавный відмінністю від аналогового є те, що результати вимірювань відображаються на спеціальному екрані (у старих моделях на світлодіодах, в нових на рідкокристалічному дисплеї). До того ж цифрові мультиметри володіють більш високою точністю і відрізняються простотою використання, так як не доводиться розбиратися у всіх тонкощах градуювання вимірювальної шкали, як у стрілочних варіантах.

Трохи детальніше про те, що за що відповідає..

Будь мультиметр має два висновки, чорний і червоний, і від двох до чотирьох гнізд (на старих російських ще більше). Чорний висновок є загальним (маса). Червоний називають потенційним висновком і застосовують для вимірювань. Гніздо для загального висновку позначається як com або просто (-) тобто мінус, а сам висновок на кінці часто має так званий "крокодил", для того, щоб при вимірі можна було зачепити його за масу електронної схеми. Червоний висновок вставляється в гніздо позначений символами опору або вольти (ft, V або +), якщо гнізд більше ніж два, то решта зазвичай призначаються для червоного виведення при вимірюванні струму. Помічені як A (ампер), mA (міліампер), 10A або 20A відповідно..

Перемикач мультиметра дозволяє вибрати один декількох меж для вимірювань. Наприклад, найпростіший китайський тестер стрілочний:

Постійне (DCV) і змінний (ACV) напруга: 10В, 50В, 250В, 1000В.

Струм (mA): 0.5 мА, 50мА, 500мА.

Опір (позначається значком, трохи схожим на навушники): X1K, X100, X10, що означає множення на певне значення, в цифрових мультиметрах зазвичай вказується стандартно: 200Ом, 2кОм, 20кОм, 200кОм, 2МОм.

На цифрових мультиметрах меж вимірювань зазвичай більше, до того ж часто додані додаткові функції, такі як звукова "продзвонювання" діодів, перевірка переходів транзисторів, частотометр, вимірювання ємності конденсаторів і датчик температури.

Для того, щоб мультиметр не вийшов з ладу при вимірюванні напруги або струму, особливо якщо їх значення невідомо, перемикач бажано встановити на максимально можливий межа вимірювань, і тільки якщо показання при цьому занадто мало, для одержання більш точного результату, перемикайте мультиметр на межа нижче поточного.

Починаємо виміру

Перевірка напруги, опору, струму.

altИзмерить напруга простіше нікуди, якщо постійне ставимо dcv, якщо змінну acv, підключаємо шупы і дивимося результат, якщо на екрані нічого немає, немає і напруги. З опором так само просто, торкаємося щупами на двох кінцях того, чиє опір потрібно дізнатися, таким же способом у режимі омметра передзвонюються дроти і доріжки на обрив. Вимірювання сили струму відрізняються тим, що щупи мультиметра повинні бути врізані в ланцюг, як ніби це один з компонентів цієї самої ланцюга.

Перевірка резисторів.

Резистор повинен бути выпаян з електричної ланцюга хоча б одним кінцем, щоб бути впевненим у тому, що ніякі інші компоненти схеми не вплинуть на результат. Підключаємо щупи до двох кінцях резистора і порівнюємо показання приладу зі значенням, яке зазначено на самому резисторі. Варто враховувати і величину допуску (можливих відхилень від норми), тобто якщо за маркуванні резистор на 200кОм і допуском ± 15%, його дійсний опір може бути в межах 170-230кОм. При більш серйозних відхиленнях резистор вважається несправним.

Перевіряючи змінні резистори, вимірюємо спершу опір між крайніми висновками (повинно відповідати номіналу резистора), а потім підключивши щуп мультиметра до середнього висновку, по черзі з кожним з крайніх. При обертанні осі змінного резистора, опір повинно змінюватися плавно, від нуля до максимального значення, в цьому випадку зручніше використовувати аналоговий мультиметр спостерігаючи за рухом стрілки, ніж за швидко змінними цифрами на жидкокристалическом екрані.

Перевірка діодів.

Якщо є функція перевірки діодів, то все просто, підключаємо щупи, в одну сторону діод звониться, а в іншої немає. Якщо цієї функції немає, встановлюємо перемикач на 1кОм в режимі вимірювання опору і перевіряємо діод. При підключенні червоного виведення мультиметра до анода діода, а чорного до катода, ви побачите його прямий опір, при зворотному підключенні опір буде настільки високо, що на даному межі вимірювання ви не побачите нічого. Якщо діод пробитий, його опір в будь-яку сторону буде дорівнювати нулю, якщо обірваний, то в будь-яку сторону опір буде нескінченно великою.

Перевірка конденсаторів.

Для перевірки конденсаторів краще всього використовувати спеціальні прилади, але і звичайний аналоговий мультиметр може допомогти. Пробій конденсатора легко виявляється шляхом перевірки опору між його висновками, в цьому випадку воно буде дорівнює нулю, складніше з підвищеною витоком конденсатора.

При підключенні в режимі омметра до висновків електролітичного конденсатора дотримуючись полярності (плюс до плюси, мунус до мінуса), внутрішні ланцюга приладу заряджають конденсатор, при цьому стрілка повільно повзе вгору, показуючи збільшення опору. Чим вище номінал конденсатора, тим повільніше рухається стрілка. Коли вона практично зупиниться, міняємо полярність і спостерігаємо як стрілка повертається в нульове положення. Якщо щось не так, швидше за все є витік і до подальшого використання конденсатор не придатний. Варто потренуватися, так як лише при певній практиці можна не помилитися.

Перевірка транзисторів.

Звичайний біполярний транзистор являє собою два діода, включених назустріч один іншому. Знаючи, як перевіряються діоди, нескладно перевірити і такий транзистор. Варто врахувати, що транзистори бувають різних типів, p-n-p коли їх умовні діоди з'єднані катодами, і n-p-n коли вони з'єднуються анодами. Для вимірювання прямого опору транзисторних p-n-p переходів, мінус мультиметра підключається до бази, а плюс по черзі до колектора і емітера. При вимірюванні зворотного опору міняємо полярність. Для перевірки транзисторів n-p-n типу робимо все навпаки. Якщо ще коротше, то переходи база-колектор і база-емітер в одну сторону повинні прозваниваться, в іншу ні

Смотрите другие товары на сайте https://sveton.com.ua/

Мы постоянно пополняем ассортимент. Не пропустите наши скидки и акции на разные товары ;)

 
 • Цена: 174 грн.